z

Zespół

Jolanta Golianek


JACEK RANISZEWSKI

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Starszy Asystent Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku.
Prowadzi Gabinet Ortopedyczny Jacek Raniszewski w Gdyni, który oferuje kompleksową pomoc specjalistyczną, w tym m. in. konsultacje specjalistyczne, leczenie operacyjne oraz innowacyjne leczenie z zastosowaniem kwasu hialuronowego i PRP w zmianach zwyrodnieniowych oraz w następstwach urazów i przeciążeń stawów.
Uczestnik wielu kursów specjalistycznych.

Prywatnie miłośnik dalekich podróży i sportu – w szczególności kitesurfingu oraz surfingu.

MAGDALENA RANISZEWSKA

Radca Prawny

Prowadzi Kancelarię Rady Prawnego Magdalena Raniszewska w Gdyni, specjalizującą się w świadczeniu szeroko pojętej pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, w tym korporacyjnych, w zakresie ich kompleksowej obsługi prawnej we wszystkich aspektach funkcjonowania, w szczególności spółek prawa handlowego, dbając o bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności. Kancelaria zajmuje się również obsługą klientów zagranicznych. Celem jej działalności jest wypracowanie najbardziej optymalnych i korzystnych dla Klienta rozwiązań, dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.

Prywatnie miłośniczka dalekich podróży i sportu – w szczególności kitesurfingu.

GRZEGORZ DUŻY

Stylista

Ceni naturalny wygląd, lekkość. Doskonale spostrzega wszystkie szczegóły, które wpływają na dobór fryzury – od kształtu twarzy, figury, po gest, ruch, zachowanie. Jak sam mówi, fryzjerstwo to również psychologia. Specjalizuje się w analizie kolorystycznej.
Posiada tytuł kolorysty eksperta.

Wspólnie z Jolą organizują i prowadzą szkolenia budujące pewność siebie uczestników.

JAROSŁAW WAŚKIEWICZ

Prezes Klubu „Marka jest kobietą”

Prezes Klubu „Marka jest kobietą”, Wydawca, redaktor naczelny serwisu informacyjnego „Biznesnafali.pl”, autor „Pochwały wartości”. Przez całe życie zawodowe związany z komunikacją, psychologią biznesu, sztuką myślenia strategicznego. Nieustannie wspiera firmy i organizacje w budowaniu wartości, silnej marki i jak najlepszej komunikacji z partnerami.

MACIEJ KOSIŃSKI

Grafik Komputerowy

Z wykształcenia grafik komputerowy. Wspiera Jolę we wszystkich sprawach techniczno-elektronicznych. Potrafi postawić stronę internetową, zaprojektować plakat, naprawić komputer oraz doradzić jaki sprzęt wybrać.

Pasjonat gier wideo oraz aktywny judoka.

Przejdź do paska narzędzi